domov - replík hodiniek
Maurice Lacroix - Masterpiece Lune Retrográdny | Nová replika watchesPress releaseThe naprostá stelesnením Maurice Lacroix znalostí, Replik hodiniek z Masterpiece výber zachytiť zdvorilosť, dynamiku a triedu v dvadsiatom prvom storočí. Ako vlajková loď značky, tento výber je brilantne majstrovský vo svojom výklade komplikácií, ako je retrográdna a mesiac indikáciách, okolo ktorého Maurice Lacroix preukázal tieto typy celkovej ovládnutie celého years.While majstrovských vopred určené spolu s manuálnymi navíjacích mechanizmov, predchádzajúci rok pozorovali im vykonávať automatické kalibre pre 1. čas. V roku 2012, zbierka sa postupne zvyšuje, prehodnotenie svoje dlhodobé skúsenosti manuálnou používalo novú verziu na vynikajúce Masterpiece Roue Carrée seconde. Do tej doby, zbrusu nový Masterpiece Lune Retrográdny dodatočné zvyšuje sortiment má nový samonavíjacie anufacture pohyb, ktorý prihlási na odber do maximálnych merítok klasickej mechanickej watchmaking.The modernistický dizajn a štýl zobrazuje hľadanie inovácií zapuzdrený značky "Nikdy neprestanem presunutie "reklamnú kampaň prepustený minulý kalendárny rok. Hoci predstava pohybu je vždy v koronárnej srdci každej chronometra, každý štýl a dizajn môže byť tiež tlačený inovácie. V tejto voľbe, čas je naozaj druh prejavu to v žiadnom prípade compromised.Masterpiece Lune RetrogradeA nový elektronický pohyb cez Výroba
TheMasterpiece Lune retrográdna so svojim modrým číselníku
Maurice Lacroix
vytesaný do kovu, Masterpiece Lune Retrográdna je delikátna fúzie aktuálna ducha a kvalifikované remeselné spracovanie. Prezentujúca dva problémy držané vo fantastickej vážnosti Maurice Lacroix sa MasterpieceLune Retrográdny rozhodne sa chytiť času v štyridsiatich prípadoch priemere tri mm, teda obnovujú svoje spätných odkazov pomocou sa naviac bežnej veľkosti. Odolný proti vode do 50 metrov Rolex športové hodinky , strieda satén a leštené povrchy, bez toho aby museli okázalosť, zobrazujúci jeho zručnosť s nádherným jasnosť. Hlboký pocit autenticity pramení z jej modrého ciferníku, imbuing čas s nepopierateľnou splatnosti.
TheMasterpiece Lune Retrográdny s číselníky v striebornej/zlatá dvojfarebná
Maurice Lacroix
trochu zdvihol časové značky rafinérskej bez ohľadu na ich high-tech strojárstvo sú zdôraznené cez saténové sunburst prevedení s voličmi, ktorého kráľovská modrá svedčí o vašej šľachty v ich spracovaní. Obklopené ručné sito značenie časy 7 dní, mesiac tvrdí sám o sebe v 6 hodín. To aktivuje čierneho disk do štrajkujúci šerosvitu, ako obloha samy o sebe boli blízko. Tento kalendár je umiestnená na 10 o"clockin širokým oblúkom retrográdna, aj keď výkonová rezerva je dynamicky zobrazený vo dve hodiny. Umocňuje kosáčik nášivka hodinu markerov, ktoré sa postupne nadšencov von, to vyvoláva skutočný pocit pohybu. replika dámske hodinky cenu hodiny a minúty zaväzujú normálne centrálnej pozíciu tak, ako nikdy narušený len o architektonického stabilitu kusu. Pri uvedení hre slnečného svitu, ich štíhle ruky zdobí majú diamant dokončiť vylepšené napriek tomu ešte miernym krivky, extra prvok, ktorý robí určité komplexné legibility.The samonatahovací ML 192 pohyb, vytvorený úplne in-house, nesie pečiatka optimálnych švajčiarskych hodinárskych tradície. Jeho diela, vpravo dole na najmenšie časti sú vystavené s zafírového skla okolnosť, aj keď jeho leštenej zvislé a veľký Colimaçon povrchy odrážajú slnečné lúče dole na drahokamy svoje vlastné ciele.
samonavíjacia ML 192movement
Maurice Lacroix
Nový Masterpiece Lune Retrográdny dodávaný s voliteľnou kožený opasok a je tam s číselníky vo bridlice a strieborné/zlaté dvojfarebné. Jeho špeciálne konkurencieschopné umiestnenie tam pre výrobu replík watchesconfirms vôľu Maurice Lacroix zvýšiť svoju radu zatiaľ čo zostane stále pozorný do očakávania ademanding verejnosti.
TheMasterpiece Lune Retrográdny s číselníky vo bridlice
Maurice Lacroix
Technické Fakty Masterpiece Lune RetrogradeCase: - chrómovej ocele, Ø 43 mm, satén a leštené finishing- Domed zafírové sklo s antireflexnou vrstvou na dvoch sides- skrutkované prípad späť s obrovským zafírové krištáľovo Vodotesné do 50m/5 atmDial: - na 925 stabilný striebra plate- ponúkaný v čiernej zlato, námorníckej modrej alebo striebornej farbe základe sa slnečným svetlom leštenej finishing- Diamond-cut použité hodinu, kompaktný ďalšie a elektrina rezervné markerov; ródium farebný čierneho zlata a- námorníckej modrej voľbou, ružovej zlatej farby na striebornom dialHands: - Lisované hodiny a minúty ramená s diamantovo vybrúseného hlavy v rámci čistého zvyku paliem makingand námorníckej modrej ciferník, čierny zlatej farby na striebornom telefonického Retrográdny indikácie v kontrastu na oznamovací sfarbenie pre čo najlepšiu čitateľnosť: ródium farebné na čiernom gold ródium farebným palicu ruky pre zásoby energie a malé sekundárnych Moon obdobie disku: rhodied mesiac a hviezdy na čiernom nebi alebo ružového zlata mesiac a hviezdy rhodied na DeepBlue skyStrap/náramok: - vo veľkom meradle z krokodílej kože popruh, ručne šitý, tam v čiernom (lemovaná čiernou teľacej kože a blackover-šitie), matné hnedé (lemovaná hnedou teľacej kože a cez steh) alebo námornícka modrá (lemované blackcalfskin a blue over-prešívaním) Buckle: - skladací kovovou sponou s Push buttons- saténu a leštené finishMovement: používanie počítačových výroba pohybové ML192Functions: - hodín a minút indikovaná centrálneho ručného dátumom stanoveným retrográdna ruky v desať o"clock- Weekday označené malú rúk 6 o"clock- Moon fázy označené kotúčom na šesť o"clock- zásoba energie ruky na dvoch o"clockVIBRATION: 18"000 alt/h, two.five HzPOWER rezerva: 52 hoursJEWELS: 59ADJUSTMENTS: päť pozícií tesne po dokončení navíjanie a po 24. hoursDECORATION: Vertikálne leštenej a veľký Colimaçon, potiahnuté ródium. švajčiarske hodinky obchod
švajčiarsko hodinky Rolex
Tag Heuer automatické carrera hodinky
Tag Heuer automatické hodinky
Tag Heuer Ayrton Senna z limitovanej edície hodiniek
Tag Heuer modré hodinky
Tag Heuer Carrera dámske hodinky
Tag Heuer oblečenie hodinky
Tag Heuer odkaz deň dátum hodinky
Tag Heuer odkaz GMT hodinky