domov - replík hodiniek
Posledný kalendárny rok, Seiko uvoľnil Astron GPS Solar, ten fotovoltaických hodinky spoločnosti budú môcť dostávať upozornenia GPS a zistiť časové pásmo, čas a deň od každého miesta na Zemi. Tento rok, aby mohol radovať svoje sté narodeniny, preslávený japonský hodinár vytvorená špeciálna verzia dobro pozorovať, pomenovaná práve po svojom zakladateľovi Kintaro Hattori. Okrem rozlišovaciu verzia a ktorá je obmedzená na 5000 kusov, Seiko vytvorí šesť novej verzie na Astron teraz, vyrobený prípadne z chrómovanej ocele alebo z vysoko odolného titánu.
Seiko Astron Kintaro Hattori Špecifické Minimálna Edition replík hodiniek Case
Stručne povedané, Astron poskytuje neuveriteľne presné údaje o čase, vzhľadom k Seiko patentovaným s nízkou energetickou spotrebou GPS prijímačom a jeho state-of-the-art energie -efficiency technologické inovácie. Rolex Datejust diamant Preto tento priekopnícky hodinky je schopný vytvoriť každý z 39 formálnych časových pásiem a miestneho času, po pripojení k štyri alebo možno aj viac o satelitov GPS. Raz pre každý pracovný deň, Astron dostane časové znamenie mechanicky, ale môžete aktualizovať kedykoľvek budete potrebovať, len tým naliehavejšia s tlačidlom, a ruky sa bude upravený s presnosťou theAtomic hodiny po dobu približne 6 sekúnd. Treba malý kúsok oveľa viac času, asi 30 sekúnd, aby sa upravila niektoré časové pásmo.
Teda v prípade, že Astron GPS Photo fotovoltaickými hodinky je pripravená dať znamenie zo satelitov GPS, ktoré obvykle znamená, že budete chcieť stačí sa pozrieť pod holým nebom každý deň v tej dobe, to ti bude zobrazovať multi časové pásmo ideálny čas s presnosťou jedného ďalšieho každého jednotlivého sto, 000 rokov! A to aj bez nutnosti získania ukazovatele, pričom jeho presnosť môže byť +/- 15 sekúnd za mesiac. Okrem toho, hodinky i schopnosťou večným kalendárom, vpravo do 12 mesiacov 2100.
Ďalšie úžasnú vec, o tento high-tech hodinky je zvyčajne že využíva technológiu stunningsolar značky, ktorá dáva energiu zo všetkých druhov ľahká pre jeho Caliber 7X52 fotovoltaických pohybu. Tak, to nezahŕňa výmenu batérie.
Astron GPS Photo fotovoltaickými Kintaro Hattori Limited EditionSeiko Astron Kintaro Hattori Špecifické Limited Edition hodinky
Byť prvé hodinky, ktoré nesie titul na zakladateľa značky, tento špeciálne navrhnutý produkt sa vyznačuje silnou, 47 mm celého tela, vytvorený v high odolný titán, s čiernym tvrdého povlaku. Koruna sa vyklápa s onyx, zatiaľ čo "TYO" symbol je k dispozícii v zlate. Spolu s nápisom titulu Kintaro Hattori, tým prípad späť tiež schopnosti Jeho motto jedinom stupni vpred svojho odpočinku, tiež ako rytiny s prvým "S" značka logotyp, replika Panerai San Francisco hodinky registrovaná Kintaro v roku 1900.
Seiko Astron Kintaro Hattori Špeciálna obmedzená verzia sledovať zadné viečko
mená miest sú presunuté z číselníka v keramickom ráme, aj keď vonkajšieho okraja teraz charakteristiky 24hodinový monitora. Tmavo modrý číselník tiež prichádza s použitými označenie hodín a zlaté prsty, na ktoré sa vzťahuje s bielymi luminiscenčné markery. V polohe šesť hodín, je určite ďalšia obrazovka časové pásmo, hoci deň okno môže trvať situáciu tri hodiny. Nakoniec, spojením je zaistená s antireflexnou zafírové sklo.
Seiko Astron GPS Photo fotovoltaickými Kintaro Hattori obmedzeného edícia hodiniek je k dispozícii s rovnocenne čiernym krokodílej remienok plus titánu náramok s vysokou intenzitou s čiernym náterom. Tento úžasný hodinky budú zavedené po celom svete v septembri 2013 a bude ponúkaný za zhruba 3500 eur.
Šesť nových verzií na Astron GMT fotovoltaických WatchThree nových variantov vo replík hodiniek Astron (SAST 021, 023, 025) sú remeselne z nerezovej ocele. Každý z nich zahŕňa keramický rámček so všetkými nápismi 26 mien metropoly. Verzie SAST021 a SAST023 prvok chrómová oceľ náramky a jediný rozdiel medzi nimi je v priebehu tieni svojich rámov (buď modrej alebo čiernej).
Seiko Astron GMT fotovoltaických SAST 019 Watch
Najvýraznejší odchýlka je SAST025, že dorazí, ktorý má čierny povlak ťažký oceľový situáciu a tiež čiernu keramickú kryt. Hodina indexy na svojom modrom číselníku sú chránené visí oranžové značky na optimálnu čitateľnosť. Nakoniec, hodinky je vybavený extra silu kremíkový popruh, ktorý má trikrát skladanú sponou s tlačidlom sila štartu. Odporúčaná cena týchto replík hodiniek je 2.100 eur.
Seiko Astron GMT Solar SAST 015 hodiniek
v troch verziách (SAST 015, 017, 019) sa vyskytujú v podstate titánu intenzity. Mierny variant vychádza z farieb svojich keramických rámov. Navyše každý z týchto odvážnych, ktorí hľadajú replík hodiniek zahŕňa keramickou vložkou vnútri centrálnej backlink jeho titánu náramok. To sa zhoduje s farbou na ráme, ktorý dodáva atraktívny estetický účinok. Tieto hodinky budú prístupné po dobu približne troch 000 eur.
švajčiarske hodinky obchod
švajčiarsko hodinky Rolex
Tag Heuer automatické carrera hodinky
Tag Heuer automatické hodinky
Tag Heuer Ayrton Senna z limitovanej edície hodiniek
Tag Heuer modré hodinky
Tag Heuer Carrera dámske hodinky
Tag Heuer oblečenie hodinky
Tag Heuer odkaz deň dátum hodinky
Tag Heuer odkaz GMT hodinky