domov - replík hodiniek
Úplne nový York stred producent nádherné šperky a high-end švajčiarskej replík hodiniek, Harry Winston, obsahuje krásny každoročné zvyk, ktorý vyžaduje spoluprácu, ktorá má uchopiť hodinára, ako aj začatia špecifické tešiť. Tieto hodinky, ktoré sa dejú byť navrhnuté týmto spôsobom, sú ponúkané ako súčasť z kolekcie Opus ktorá doposiaľ vyvinuté dvanásť mimoriadnej hodinky. Predstavila tento rok na jar, najneskôr však spolupráca časomeračov, vyrobený spoločne s Emanuelom Bouchet, Replica Rolex paypal hodiniek je známy ako opus 12, a to predstavuje kapsu originality a neviditeľným, ale spôsob zobrazovania času. To je naozaj skutočným vzorom mechanické vynaliezavosti, ktorá má naozaj zložité tlčúce srdce. Dômyselne zamaskované vnútri tradičného sférického prípad, ktorý môže vzbudzovať dojem každodenného chronometra, hodinky obsahuje mechanizmus to sa môže zmeniť len asi každý z jeho označenie hodín na hodinu alebo minútu ruky.
Harry Winston Opus dvanásť hodinky
27 HandsBoth hodinu a minútu ramená sú modré spolu so súborom z nich je schovávali pod každý s 12 označenie hodín (hodina ruky sú o niečo kratšie). Každý jedinec 5 minút prsty meniť stráž a vyjsť viac ako príslušné označenie hodín (hlavne preto, že je často vidieť na filme), ktoré poskytujú tento hodinky je zbrusu nový a úplne ojedinelý vysoko kvalitné. Pre hovoriť presný čas, nositeľ funguje pomocou retrográdna obrazovky 5 minút a malý sekúnd počítadlo pomocou plávajúceho ruku, ktorá kruhoch okolo jasného kruhu. Okrem toho, že kostra dial tejto vysoko vyspelé hodiniek je rovnako vybavený za použitia rezervného znamenie elektriny, ktorý demonštruje výšku svojho 45 hodinovej trvajúci skladovaní ešte zostáva. S 24 hodina minúta a hodinu prsty a navyše druhu pre toho 5 momentu obdobie, drobné seonds a uchovávanie energie znamenie, celková čiastka rúk aplikovaných nad hodiniek kroky približne pozoruhodný 27.
Harry Winston Opus 12 hodinky Dial
Emmanuel BouchetHarry Winston Opus dvanásť hodinky bol vyvinutý v spolupráci so všetkými francúzskeho hodinára, Emmanuel Bouchet, považovaný z odvetví, ktoré je jeho profesionálny, špeciálne pre generovanie problémov moment opakovacie. Bouchet vyplýva z rodiny s výkonnými pripojenie k horology. Ihneď po absolvovaní v Montreu v roku 1984 všade tam, kde sa vyučil je hodinár navyše k opravári Bouchet je začať s kariérou v tejto oblasti bol vnútri klenotníctvo maloobchodné bežal jeho otec Leon, ktorého zmenil 4 roky hneď potom nastúpil. Cez stinte, Emanuel Bouchet dosiahol titulu Learn hodinárstvo a bol zapletený s ponukou a opravy náramkové hodinky, rovnako ako v niektorých prípadoch obnoviť vintage hodiny na pár s ideálom uznávanou francúzskych múzeí. Hneď po 20 rokoch, zatiaľ čo v dielni domácnosti, Bouchet zahájil úplne novú kapitolu vo svojej kariére vo Švajčiarsku miesto, kde spolupracoval s použitím veľkého množstva high-end modely, a ďalej potom zlepšenie svojej schopnosti vytvárania niekoľkých z najviac tvrdých komplikácií horologie, ako je napríklad vyššie zmienených momentov opakovače, Tourbillon, večných kalendárov a ultratenkých pohybov. Na poslednom, v roku 2008, Panerai 40mm Bouchet spoluzakladal Centagora, švajčiarsky podnik, ktorý dáva svoje vedomosti do high-end hodinárstva robí.
Emmanuel Bouchet
ručne rán mechanický kaliber s 607 PartsThe chronometra, ktorý bol vyrobený Harry Winston a Bouchet nevyhnutnom vývoji veľmi zložitým pohybom. S 607 dielov, osemdesiat šperky, dva sudy a 24 hodín a momentu prstami (za hodinu, rovnako ako na okamih ruku menej ako každý z 12 markerov), ručne vinuté mechanické kalibri Opus dvanásť hodinky je v skutočnosti dielom nádherné mikro -mechanics. Okrem toho, že má reálnu objem dekorácií: na mainplate a jeho vyššiu mosty sú brokovanie a NAC potiahnuté, zatiaľ čo brokovanie pokles mosty zdobia kruhovým vzorkou Côtes de Geneve a s povlakom niklu paládia.
Harry Winston Opus 12 replika pozerať zase späť
Harry Winston Opus 12 hodiniek je osadený priamo do guľovitého 18K bieleho zlata puzdre s leštené kompletný a je vybavený šírku štyridsať šesť mm. Prirodzenou cestou, jeho tváre priestor je strážený pomocou oslneniu-dôkaz zafírové, čo je okamih opäť využité k judikatúry vyplýva chrbte. Jeho pripevnenie je často čierny ručne šitý aligátor kožený opasok na báze A, ktorá upevňuje, ktorý má skladací sponu. Vyplýva z jeho domu, najneskôr časomerač v sortimente Opus je pitná vodotesné do 30 metrov. Hodinky je vytvorený z limitovanej edície, ktorú tvorí sto dvadsať kusov, aj keď jej miera je približne 260.000 $.
švajčiarske hodinky obchod
švajčiarsko hodinky Rolex
Tag Heuer automatické carrera hodinky
Tag Heuer automatické hodinky
Tag Heuer Ayrton Senna z limitovanej edície hodiniek
Tag Heuer modré hodinky
Tag Heuer Carrera dámske hodinky
Tag Heuer oblečenie hodinky
Tag Heuer odkaz deň dátum hodinky
Tag Heuer odkaz GMT hodinky