domov - replík hodiniek
Po veľkom úspechu z produktu Temps Suspend, Hermes urobil ďalšie hodinky, ktoré má súvisiace uličnícky obrazovku merania času. New L"Heure masquee alebo, v angličtine, bude maskovaný Niekoľko hodín hodinky prichádzajú s zvláštne, primárne a očarujúce komplikácií. Jeho hodinová ručička je v skutočnosti skrytý hnacou silou minúty ruku a je preukázaná iba na žiadať. Na rovnakú dobu, sa niekoľko hodín pre tento ďalší časové pásmo (ktoré boli tiež skryté napájanie nápis oznamujúci, GMT) sa ďalej vyžíval v otvore na základni v číselníku. Nápadité nováčik z výberu drezúrne Hermes základní táto komplikácia mechanizmu navyše k jeho samonavíjacia mechanickým Calibre H1925. Hermes Drezúra L"Heure maska ​​bude k dispozícii v dvoch obmedzených edíciách. Kovová sídli vydanie je navrhnutá v jednom, 000 ks a budú predávané na hodnote $ 19 päťsto, aj keď viac bohaté fialové zlato variantov nákladov $ 44000.
Hermes drezúra L"Heure Masquee Pink Gold replika sledovať Predné
doba Demaskovanie o PusherFollowing v stopách svojho oceneného predchodcu, nové Hermes sledovať definitívne mŕtvicu si motúz predložením pozoruhodne moderné komplikáciu, ktorá dáva, že špecifická vysokokvalitné do hodiniek. Kým v typickom pracovnom spôsobom, hodinová ručička položí skrytá napájanie minúty ruku, ktorá kúsok po kúsku sa točí v blízkosti číselníku. Len raz nositeľ aktivuje dômyselný mechanizmus, pomocou stlačenia posunovač, ktorý sa stane byť postavená-in počas koruny, vačka uvoľní hodinovú ručičkou, ktorá potom môže trvať strategicky výhodná poloha o číselníku . V rovnakej dobe, duálne časové pásmo je odkrytý na otvor v umiestnení šiestich hodín. Z tohto nastavenia v druhej časovej zóne, ktorá nie je musí byť GMT napriek nápisu, ktorý sa zvyčajne vzťahuje na otvor, nositeľ môže využiť tlačidlom kladeným na prípade pásme s reverznej prevedení s korunou.
Strieborná Opaline Dial vankúš v tvare HousingThe komplikáciu, a to je vo veľmi spôsobom prevrátenú verzií z jedinej použité pre konštrukciu Temps Suspend je preukázané o popredným strieborný opalizujúcej ciferník s arabskými číslicami s obkľúčených arabskými číslicami, ktoré sú uvedené na trochu znížená rovina v porovnaní so zvyškom príruby. Toho, ako vyzerá trojrozmernosti sa zvyšuje spolu s pridaním so zníženým centrálnej fáze, ktorá má vertikálne gravírovaný motív. Módne strieborný číselník je tiež vybavený osamelý trojuholníkový diamant leštené s nepretržitým značku ktoré faktory vašich hodín na druhom časovom pásme, kedy sa ruka k dispozícii Superluminova povlak pre lepšiu viditeľnosť.
Hermes drezúra L"Heure Masquee Crimson zlaté hodinky
Hermes Drezúra L"Heure maska ​​časomerač je umiestnená vnútri menšie veľkosti vankúš v tvare krytu. Situácia sa výrazne tvorených zakrivenými výstupkami je forty.5 mm dlhý a 38.four mm obrovská. Na jeho prednej strane nájdete antireflexné zafírové sklo. Z rovnakého materiálu je vhodný pre jasný prípad späť, aj napriek tomu, že podporuje nepremokavosť opatrenia na päťdesiatich metrov. Pokiaľ ide o prílohu, Hermes vybral matný hnedý Havana aligátorej popruh, ktorý upevní s bezpečnostnou skladacie sponou. replika obrazy hodinky Rolex
Caliber H1925 s 28 drahokamami, ktorý dovoľuje fungovanie na replík hodiniek je dvadsať päť milimetrov široký a tučný 3,7 mm. To je vlastne rýchlo navíja a podporuje objekt rezervu vo výške 45 niekoľko hodín, najlepšie Tag Heuer replík hodiniek , zatiaľ čo jeho regulujúcich orgánov tepov za frekvenciu štyri Hz. Tento systém používa pre pôvodnú komplikácií sám o sebe, je v skutočnosti širšie, než je pohyb spoločne s priemerom 32,5 mm. Okrem toho integruje osemnásť šperky a 95 prvkov v jeho konštrukcii. V prípade, sa týka dekorácie s pohybom, ktoré obsahujú kruhovým kresbu a snailing v rámci základnej dosky, mosty s hladeným povrchom, pričom vinutie rotora nesie značky svojmu zvláštnemu dekorácie motív v priebehu stave z listu H. < br> Red Gold alebo SteelThere sú dve prístupné odchýlky od hodiniek, rovnako ako ich miera je výrazne odlišný. The A osoba s plášťom z chrómovej ocele, má referenčné čísla 040634WW00 alternatívne činnej a DR5.810.220/MHA a zahŕňa číslice a paže v čiernom zlate. Naopak, oveľa viac ako 2 krát oveľa drahšie 5N 750 fialová zlatá variant prichádza s štyrmi N pozlátenými funkcií na stretnutie. Jeho strmý cena $ 44.000 je v podstate určená použitím ušľachtilých materiálov sám. Hodinky s referenčné množstvo 040645WW00 a DR.five.870. 221/MHA obsahuje 85 g zlata použitých jeho okolnosti a extra 24,87 g so sponou.
Hermes drezúra L"Heure Masquee Steel sledovať
švajčiarske hodinky obchod
švajčiarsko hodinky Rolex
Tag Heuer automatické carrera hodinky
Tag Heuer automatické hodinky
Tag Heuer Ayrton Senna z limitovanej edície hodiniek
Tag Heuer modré hodinky
Tag Heuer Carrera dámske hodinky
Tag Heuer oblečenie hodinky
Tag Heuer odkaz deň dátum hodinky
Tag Heuer odkaz GMT hodinky