domov - replík hodiniek
Hublot - Tutti Frutti Pave-Set Tourbillon | Nová replika watchesPush vydanie
Tutti Frutti Pave Set-Tourbillon HublotWhere robí tieto sila zvádzania pochádza z? Často považované za pretože panujúcim komplikácie na zemi Haute Horlogerie je tourbillon je fascinujúce, očarujúce a očarujúce. Len vidieť tento malý ľudské srdce bije divoko - dosť možno najintenzívnejšie emocionálne symbol hodinárstva technologickú kreativitu. Technologický výkon, ktorý má rozsiahle bol pozorne stráženým riešenie , Bežne pozorované u pánskych replík hodiniek, a v súčasnej dobe aj teraz prevažne zamerané na bohatý, náročné a skúsení znalci a zberatelia, Hublot urobila Tourbillon pulzujúca, mierne, zábavný, happyand ženský!
Tutti Frutti Pave Set-Tourbillon
Hublot
To môže byť 1. čas, ktorý Hublot dodala Tourbillon hodinky pre dámy. Tento kus, navrhnutý in-house, je vybavený pohybom obsahujúcim 153 dielov a lietanie Tourbillon znateľné nad aspektom voľby, to všetko výhradne vyrába, zatiaľ čo v dielňach pre Hublot výroby. Nepochybne znalci sa odrazí na príležitosť k vlastnej jeden. Elegantný set s diamantmi a kamene v módnych farebných odtieňoch, on-trend ako zvláštnym jar šetrné k životnému prostrediu, oranžová, ružová, petrolejovo modrá, dim čokoládovo hnedej, ťavu a možno aj dve snehobielych variantov, jedna medzi a ktorý je plne pripraviť nastavenými - oslňujúci majúce tisíce svetiel - bez toho, aby bolo oveľa menej ako 621 diamanty, plus celkom 3.eighty dva karát, táto kolekcia je vynikajúca fúzie hodinárske odbornosti a ultra-ženský štýl. Určite očarí.
Tutti Frutti Pave Set-Tourbillon
Hublot
Tutti Frutti Pave Set-Tourbillon
Hublot
Technické DETAILSReferences: 18 kusu obmedzenú verziu pre každú farebným 345.PE.9010. LR.1704 (Gold White Tourbillon Plný Pave-súprava s 621 diamantu a celkom 3.eighty dva karátov) - 345.PE.2010.LR.1704 (Biely Pave-súprava s 362 diamantmi a navyše plná 2.forty štyri karátov) - 345.PL.5190.LR.0901 (Dim Modrá Pave-sada s rámčekom set s štyridsať osem bagety modrých zafírov) - 345.Computer system.5490.LR.0916 (Brown Pave-sada s rámčekom ktorá bola vytvorená s 48 bagetou dymová kremeň) - 345.PA.5390.LR.0918 (Camel Pave-sada s rámčekom set s štyridsať osem bagety andalusites) - 345.PG.2010.LR.0922 (Apple Pave-sada s rámčekom set s 48 bagety tsavorites) - 345. replík hodiniek výškomer PO.2010.LR.0906 (Orange Pave-sada s rámčekom ktorá bola vytvorená s štyridsať osem bageta oranžovými zafíry) - 345.PP. hodinky Breitling cena 2010.LR.0933 (Pink Pave-sada s rámčekom set s bagetou 48 ružových zafírov) CaseBig Bang - priemer štyridsať jedna mm - 18K ružové zlato súprava s 198 diamantmi v celkovej výške 0,96 ctBezel18K červeného zlata s šesť titánu v tvare písmena H skrutky, zapustenou, leštené a lockedCrystalSapphire sa interiér/exteriér antireflexná vrstva Rámček LugMatching farebný kompozitné živice Bočné insertsMatching farebný kompozitné živice Crown18K ružového zlata s zodpovedajúce farby gumovým insertScrewsTitaniumCase-backPolished 18K ružového zlata a zafírovým sklom s vnútorným Anti -reflective coatingWater resistance3 ATM, teda cca tridsať metrov DialColoured matt (stlmiť modrý, hnedý, ťava) alebo biela (pre šetrné k životnému prostrediu, ružová, oranžová a biela variácie) set s 50 diamant vo výške 0,26 ctSatin-hotový pozlátený indexesHandsPolished, zlatníctvo platedMovementHUB6004 ručne vinuté kostra Tourbillon movementTourbillon typeFlying Tourbillon vnútri klietky, pričom sa lopta bearingsRaised 2.eighty mm predtým zmienil hlavná doska baseCage diameter13.00 mmNo. z components153 (šperky: 19) Elektrina reserveApproximately sto dvadsať hoursStrapWhite, modrý, hnedý, ťava, šetrné k životnému prostrediu, ružová, oranžová alebo Alligator kože na báze našitým tón v tóne rubberClasp18K purpurovej zlato Deployant spona švajčiarske hodinky obchod
švajčiarsko hodinky Rolex
Tag Heuer automatické carrera hodinky
Tag Heuer automatické hodinky
Tag Heuer Ayrton Senna z limitovanej edície hodiniek
Tag Heuer modré hodinky
Tag Heuer Carrera dámske hodinky
Tag Heuer oblečenie hodinky
Tag Heuer odkaz deň dátum hodinky
Tag Heuer odkaz GMT hodinky