domov - replík hodiniek
Známy japonský hodinár a tenisový super hviezda, ktorá je považovaná za jeden z najväčších hráčov vnútri dedičstva činnosti podpísali trojročné partnerstvo, ktorá začala v rámci predvečer na 2014 Australian Open v Melbourne. Na tejto masívnej riešenie pre oba rovnako Seiko rovnako ako srbský účastníka základe Novak Djokovič bude globálna veľvyslanec s výrobcom hodiniek až v najbližších 3 rokoch, propagáciu Seiko najprestížnejšie výtvory. Na rovnakej dobe, japonský obrovský môže dostať spojený s Novak Djokovic základe charitu zavedenú cez tenisového účastníka pred šiestimi desiatkami rokov, ktorá pomôže znevýhodneným deťom v Srbsku.
Seiko CEO a Novak Djokovič
Predseda Seiko repliky sledovať Company, Shinji Hattori, zúčastnil ceremónie v Melbourne oznámiť dohodu a osobne prítomný Djokovic Seiko Astron GPS slnečné hodinky replika Cartier paypal je prvý z mnohých štýlov, že japonské hodinárske nápadov na trh okolo zápästia hráčov. Boli sme radi, že Novák vybral Seiko a my sme boli poctení a veľmi radi, aby sa stala jeho spoločník pre nadchádzajúce 3 roky. Obdivujeme Novak by bol účastníkom, netreba hovoriť, ale aj obdivovať, aby bol jednotlivec, ktorý má prosperujúce rad prenasledovanie a tiež celkom pestrý životný štýl. V Novak, vidíme niekoho, kto zdieľa Naším prianím je najlepší a ktorý je určený tomaintain jeho poloha je šéf. Rovnako ako Seiko, Novak je venovaný k dokonalosti. A rovnako ako Novak, Seiko je rozhodnuté za to, že osoba etapa v predstihu s ostatnými, povedal pán Hattori.
Zdá sa, že Seiko hity jackpot s týmto partnerstva, pretože získala bývalého veľvyslanca Audemars Piguet a veľmi atraktívny športový určiť, ktorého kariéra práve dosiahol svoj vrchol. Okrem toho, tenis je v skutočnosti veľmi atraktívna činnosť pre high-end hodinári, pretože sa spúšťa niekoľko neuveriteľne originálnych mužov a žien, ktoré môžu byť na základe svojich celom uznávaní a platov svetového, stále patrí medzi najpoužívanejšie športovcov. A konečne, tenisové hráči môžu byť tiež veľmi neslúži pre jeho alebo jej športovými úspechmi. To je dôvod, prečo v roku 2011, Nole sa stanú menovaný Športovec s kalendárnym rokom, v theLaureusWorld športových aktivitách Awards. Jeden rok pred, rovnaké ocenenie šiel do Djokovič najväčšieho súpera, Rafael Nadal. A v roku 2008, tretí člen vo veľkom tria, Roger Federer bol laureát. Len spomenúť, že každý z nich má masívny zmluvy s hodiniek podnikov (Nadal s Richardom Mille a Federerom s Rolex) a všetky z nich sú v najlepšom hodnotením zozname zďaleka najviac platených športovcov.
New Seiko Ambassador
Medzi replík hodiniek, ktoré Seiko pripravený na Djokovič na použitie v roku 2014 tú Sportura chronograf, že budeme pravdepodobne vidieť okolo zápästia srbské hviezdy bezprostredne po každom zápase. Okrem toho môže existovať Premier Kinetic Perpetual sledovať tak, aby zodpovedala úžasný outfit a Astron GPS Solar Rolex maloobchodné ceny hodinky , priekopnícky model, ktorý bude určite dobrým umožnia počas celej doby trvania početných ciest z práve kto iný kontinent v behu na ATP podrobnosti.
Seiko Deklarovaná Novak Djokovic Ako New Ambassador
Japonská hodinár vyhlásila, že bude podieľať v rámci prenasledovania od Novak Djokovic Basis. Ako spôsob, ako ju pomáhať ekonomicky, Seiko dokonca navrhol novú kolekciu cenovo dostupných hodiniek pre mladších jedincov, ktoré môžu byť zavedené pod značkou Tissot, pri použití tvrdení charitatívnej meno a misie. Tento rad replík hodiniek môžu byť skladované v obchodoch po celom svete od septembra.
švajčiarske hodinky obchod
švajčiarsko hodinky Rolex
Tag Heuer automatické carrera hodinky
Tag Heuer automatické hodinky
Tag Heuer Ayrton Senna z limitovanej edície hodiniek
Tag Heuer modré hodinky
Tag Heuer Carrera dámske hodinky
Tag Heuer oblečenie hodinky
Tag Heuer odkaz deň dátum hodinky
Tag Heuer odkaz GMT hodinky